r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Moves

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności

Moves to propozycja dla wszystkich miłośników spacerów, biegów i jazdy na rowerze. Aplikacja działając w tle monitoruje i rejestruje naszą aktywność.

To właśnie praca w drugim planie jest największą zaletą Moves. Po pierwszym uruchomieniu możemy o niej zapomnieć, a ta bez odczuwalnego wpływu na baterię naszego urządzenia, będzie rejestrowała naszą aktywność. Bez problemu rozpozna czy właśnie chodzimy, biegniemy, korzystamy z pojazdów czy też odpoczywamy. Wszystko to zapisze i przedstawi w formie czytelnej linii czasu. Ujrzymy na niej długość pokonanej trasy oraz przybliżoną ilość wykonanych kroków. W widoku szczegółowym dojdą do tego także informacje o średniej prędkości. Punkty w których przebywamy dłużej, możemy ręcznie nazwać, bądź też skorzystać z sugerowanych POI.

r   e   k   l   a   m   a

Trasy są automatycznie synchronizowane z serwerem. Co istotne Moves współpracuje z ponad 40 aplikacjami, z którymi może dzielić się naszymi danymi. Wystarczy podać swoje dane i zalogować się do nich.

Sporo kontrowersji wzbudziło przejęcie Moves przez Facebooka, dzięki czemu ten ostatni uzyskał dostęp do danych o naszej aktywności. Na chwilę obecną nie wiąże się to z żadnymi odczuwalnymi zmianami dla użytkowników jednak osoby, które nie chcą dzielić się informacjami z gigantem, muszą zrezygnować z usługi.

Jeżeli nowy właściciel Moves nie jest dla Ciebie problemem i szukasz lekkiej aplikacji do rejestrowania swojej aktywności, Moves wydaje się być idealnym kandydatem. Jest prosty, nie obciąża zbytnio baterii, a do tego świetnie działa w tle.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.