r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Movesum 2.0

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności

Movesum to aplikacja, która w prosty sposób przekłada liczbę stawianych codziennie kroków na potrawy i liczbę kalorii, które spaliliśmy dzięki naszej aktywności fizycznej.

Galeria programu

Przed rozpoczęciem korzystania z programu Movesum należy uprawnić go do korzystania z danych zbieranych przez usługę Apple Health. To właśnie z niej Movesum czerpie wiedzę o tym, ile kroków codziennie stawiamy. Później zobaczymy rysunki potraw, których zawierają tyle kalorii, ile udało się spalić podczas marszu. Na liście zobaczymy np. hamburgery, hot dogi, colę, ale też warzywa takie, jak brokuły lub szparagi.

W Movesum możemy ustawić codzienny cel, czyli określoną liczbę kroków do wykonania. Program przypomni nam o zadaniu, jeśli pod koniec dnia zabraknie nam nieco kroków do osiągnięcia ustalonego wcześniej pułapu. Z kolei klikając na poszczególne ikony potraw dowiemy się, jaką mają wartość odżywczą oraz ile tłuszczów oraz węglowodanów dostarczają organizmowi. Aplikacja pod względem graficznym prezentuje się świetnie, nowocześnie, jest też prosta w obsłudze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.