Movie Creator BETA Movie Creator BETA 2014.1107.1726.3509

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Movie Creator BETA to aplikacja przygotowana przez Microsoft dla smartfonów z serii Lumia. Jak na darmowe narzędzie przeznaczone dla telefonów Movie Creator BETA prezentuje się bardzo dobrze. Za jego pomocą nie stworzymy profesjonalnych materiałów filmowych, ale do prostej edycji i tworzenia pamiątkowych prezentacji nadaje się dobrze.

Tworzenie nowego filmu rozpoczynamy od dodania materiałów, które chcemy w nim zawrzeć. Mogą nimi być zarówno filmy nagrane telefonem jak i zdjęcia. Dodatkowo możemy wczytać multimedia wybierając miejsce w którym były wykonane (ułatwia to tworzenie prezentacji z podróży). W kolejnym kroku poddajemy edycji zarówno całość jak i poszczególne fragmenty. Możemy zamieniać je miejscami, dodawać opisy, muzykę czy też kompozycje.

Poza podstawową bazą kompozycji dostępną po zainstalowaniu Movie Creator BETA, dodatkowe możemy pobrać ze specjalnie przygotowanej strony. Wybór jest spory, a w doborze odpowiednich pomaga podział na kategorie. Przydatnym narzędziem jest możliwość obracania nakręconych wideo. Jeżeli ktoś ma nawyk kręcenia filmów pionowo zapewne doceni tę opcję. Na koniec wybieramy jeden z trzech poziomów jakości, bądź też przechodzimy do szczegółowych ustawień, gdzie regulujemy rozdzielczości, jakość obrazu oraz klatki na skeundę. Gotowy materiał jest zapisywany w pamięci urządzenia. Aplikacja wspiera systemowe menu udostępniania, tak więc bez problemu prześlemy go innym.

Dobry efekt całości psuje niestety stabilność aplikacji. Wersja beta ma swoje prawa, jednak w tym przypadku zbyt często zdarzały się różne drobne błędy. Aplikacja potrafi się resetować przy wyborze któregoś z narzędzi, bądź też zawieszać podczas tworzenia materiału.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!