r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Movie Maker 8.1 1.1.7.6

Strona główna Windows Phone Multimedia

Nowe API w SDK Windows Phone 8.1 umożliwiło tworzenie aplikacji, które wykorzystują pełną moc systemu do edycji materiałów wideo. Jednym z pierwszych i wysoko ocenianych programów w tej kategorii jest Windows Phone 8.1.

Aplikacja, mimo że dostępna na urządzeniu mobilnym, oferuje olbrzymie możliwości. W prosty sposób ze zdjęć i filmów zrobimy atrakcyjny klip wideo z dźwiękiem. Z poziomu Movie Maker 8.1 uatrakcyjnimy wideo o efekty przejść pomiędzy klipami, dodamy filtry graficzne i transformacje 3D. Aplikacja umożliwia także dodawanie tekstu i własnych teł. Oprogramowanie obsługuje filmy 1080p oraz opcję nieograniczonego cofania.

Movie Maker 8.1 rozwija się bardzo szybko. Kolejne wersje dodają coraz to nowsze funkcje do aplikacji. W przyszłości autorzy planują wydanie edycji pod Windows 8.1. Wersja demo pozwoli na zapoznanie się z podstawowymi możliwościami aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.