MozBackup 1.5.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MozBackup to narzędzie do tworzenia kopi zapasowej profili Mozilla Suite, Mozilla Firebird, Mozilla Thunderbird, Mozilla SeaMonkey oraz Netscape. Program pozwala stworzyć kopie poczty, zakładek, kontaktów itd.

Uwaga!

  1. Na łamach naszego portalu dostępne jest spolszczenie do programu MozBackup. Pobrać je można w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty, intuicyjny interfejs, wersja portable działa wyśmienicie, działa w wersjach 32 i 64 bitowych bez problemu
Program za mały, aby mieć minusy.
ocena użytkownika
22.05.2016 23:38 • Recenzja do wersji 1.5.1

Zastanawiałem się, czy jest w ogóle ma sens recenzowanie tak małego programu (miej więcej 1MB). Po chwili namysłu stwierdziłem, że jednak jest. Program służy do przenoszenia danych (lub ich archiwizowania) programów ze stajni Mozilli (Firefox oraz Thunderbird). Instalacja jest bardzo prosta i ogranicza się do kilkukrotnego kliknięcia przycisku Dalej. Program nie próbuje wcisnąć nam żadnych dodatków, toolbarów czy innych wynalazków.

Samo działanie programu jest równie proste i intuicyjne, Ogranicza się ono do wybrania rodzaju działania (wykonanie kopii zapasowej lub jej odzyskanie) oraz którego programu ma to dotyczyć (Firefox lub Thunderbird) i to praktycznie wszystko. Dodatkową opcją (którą polecam zostawić bez zmian) jest możliwość wybrania jakie elementy naszych danych mają być zarchiwizowane. Dla zaawansowanych użytkowników świetna sprawa,

Program dystrybuowany jest w formie bezpłatnej. Używam go w pracy od kilku dobrych lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Polecam w 100%.