Możecie przetestować SimCity, ale tylko przez 4 godziny

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeśli nadal nie graliście w najnowszą grę z serii SimCity, a zastanawiacie się nad jej kupnem, to teraz przed wydaniem pieniędzy możecie sprawdzić czy naprawdę warto to zrobić. W sklepie Origin udostępniono wersję trial, która pozwala sprawdzić SimCity przez 4 godziny.

Producenci gier coraz rzadziej wydają wersje demonstracyjne swoich produktów. Jedynym sposobem na zapoznanie się z danym tytułem jest przeczytanie recenzji lub obejrzenie filmiku z rozgrywki. Z pewnością jak już wielu graczy się przekonało, taka forma sprawdzenia produktu nie zawsze wystarcza i tytuł, który kupili po kilku godzinach grania okazuje się słaby.

Osoby, które do tej pory nie kupiły wydanej w 2013 roku gry SimCity i nadal zastanawiają się czy warto to zrobić, powinny skorzystać z właśnie udostępnionej na platformie Origin, wersji demonstracyjnej. Pozwala ona tylko na 4 godziny rozgrywki w trybie dla pojedynczego gracza, w dwóch regionach – Cape Trinity oraz Reflection Atoll. Niestety kilka godzin to niewiele, ale niektórym graczom może to wystarczyć. Warto pamiętać, że do pobrania wersji demonstracyjnej wymagane jest konto na platformie Origin oraz klient, którego pobierzecie z naszej bazy programów.

SimCity jest już kolejną odsłoną popularnej serii, w której tworzymy własne miasto. Oprócz ciągłego rozbudowywania naszego miasta, musimy dbać o potrzeby jego mieszkańców, między innymi zapewniając atrakcyjne tereny do budowy nowych mieszkań, tak aby w końcu nasze miasto stało się prawdziwą metropolią. Dzięki temu, że od premiery SimCity minął ponad rok, to gra doczekała się kilku aktualizacji oraz dodany został tryb offline. Początkowo do grania wymagane było stałe połączenie z Internetem, a serwery nie działały zbyt dobrze, często rozpoczęcie gry nie było możliwe.

SimCity w wersji demonstracyjnej powinno być dostępne już w dniu premiery. Szkoda, że na czterogodzinny trial musieliśmy czekać ponad rok. Niestety problem z brakiem wersji demo nie dotyczy tylko tej produkcji, obecnie coraz rzadziej producenci decydują się na wypuszczenie chociażby krótkiej wersji trial.

© dobreprogramy
s