Możesz pomóc...

Strona główna Aktualności

O autorze

Serwis Aukcje24.pl wraz z Polską Aukcją Humanitarną uruchomiły Aukcje PAH. Dzięki temu przedsięwzięciu Internauci będą mogli nieść pomoc osobom potrzebującym zarówno w Polsce, jak i na Świecie. Jeżeli będziemy mieli przedmiot, który byśmy chcieli wystawić możemy to uczynić przedstawiając go na Aukcjach PAH. Jest to miejsce, gdzie każdy może sprzedawać i kupować poprzez licytację online.

Dochód całkowity uzyskany z licytacji przeznaczany jest na realizację programów Polskiej Akcji Humanitarnej. Do programów tych zalicza się m.in.: Pajacyk i Edukacja Humanitarna.
Aby móc wystawić przedmiot na aukcji PAH należy się zarejestrować w serwisie aukcje24.pl i potwierdzić, iż chcemy podarować przedmiot na cele fundacji.

Co ważne, jeżeli skorzystamy z serwisu aukcyjnego PAH, za wystawienie, sprzedaż i kupno danego przedmiotu nie będą pobierane żadne prowizje.

Zachęcam Was gorąco do uczestnictwa w tej jakże ważnej akcji. Każdy z nas napewno ma coś co by chciał zaoferować innym. W ten sposób możemy przyczynić się do tego, że na czyjejś twarzy pojawi się uśmiech i promyk nadziei na lepsze jutro.

© dobreprogramy
s