r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mozilla Service Week: wolontariat z Mozillą

Strona główna Aktualności

Mozilla zachęca wolontariuszy do wsparcia inicjatywy "Mozilla Service Week", zaplanowanej na tydzień 14-21 września 2009. W ramach "Mozilla Service Week" społeczność Mozilli szuka osób mających talent do projektowania i rozwijania aplikacji, a także dysponujących po prostu wszechstronną wiedzą techniczną.

Mozilla szuka osób, które chcą dzielić się, dawać, angażować się, tworzyć i współpracować poprzez oferowanie swojego czasu i umiejętności różnym organizacjom non-profit oraz osobom, które potrzebują wsparcia w obszarach związanych z technologią komputerową i Internetem. Społeczność Mozilli chce przeszkolić i zachęcić jak najwięcej wolontariuszy, aby mogli oni na przykład: nauczyć starsze osoby jak surfować w sieci, pokazywać organizacjom pożytku publicznego jak efektywnie korzystać z Internetu, zainstalować sieć bezprzewodową w szkole, stworzyć poradniki dla komputerów sieciowych w bibliotekach, nauczyć organizacje non-profit w jaki sposób aktualizować witryny lub bazy danych.

Rejestracja wolontariuszy oraz osób i organizacji potrzebujących pomocy odbywa się na stronie inicjatywy Mozilla Service Week (strona dostępna jest w j. angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim, wkrótce dostępna będzie w innych językach). Więcej na temat przedsięwzięcia przeczytać można na blogu Mozilli.

Ponadto zainteresowani wolontariatem u boku Mozilli mogą przyłączyć się dziś (19 sierpnia) o godz. 18.00 do warsztatów on-line kierowanych właśnie do wolontariuszy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.