r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mozilla Stumbler 1.8.5

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne

Mozilla Stumbler to aplikacja dedykowana projektowi Mozilla Location Services. W założeniu umożliwi on geolokalizację bez konieczności włączania GPS-a, ale też będzie darmowy, działający na otwartej platformie i niezależny od korporacyjnych i rządowych interesów. Do tego potrzebuje jednak danych zbieranych przez użytkowników, ma nam w tym pomóc właśnie Mozilla Stumbler.

Więcej o samym projekcie i jego założeniach możecie przeczytać na naszej stronie. Aplikacja w zależności od ustawień skanuje i archiwizuje dane o sieciach Wi-Fi, masztach GSM oraz satelitach GPS. Informacje te są następnie przesyłane Mozilli. Z poziomu menu bocznego sprawdzimy ile jakiego rodzaju danych już przesłaliśmy. W dowolnym momencie możemy dezaktywować program i jego skanowanie.

r   e   k   l   a   m   a

Aby zachęcić użytkowników do aktywności dostępny jest też ranking i punktacja. Wystarczy podać swój pseudonim oraz aktywnie dodawać nowe informacje. Aplikacja dostępna jest za darmo. Przed jej pobranie warto zapoznać się dokładnie z założeniami projektu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.