r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mozilla aktualizuje swoje flagowe produkty

Strona główna Aktualności

Mozilla udostępniła poprawione wydania dwóch swoich flagowych produktów. Nową stabilną wersję przeglądarki Firefox oznaczoną numerem 3.6.13, a także Thunderbirda, darmowego klienta e-mail zaktualizowanego do wersji 3.1.7.

W najnowszym wydaniu przeglądarki internetowej Mozilli programiści skupili się na poprawie bezpieczeństwa i stabilności programu, poprzez naprawę błędów znalezionych w poprzednich wersjach. Na liście poprawek znajdziemy usprawnienie zarządzania pamięcią oraz poprawioną obsługę czcionek osadzonych. Pełna lista poprawionych błędów znajduje się na stronie fundacji.

Prace nad linią 3.1 Thunderbirda, z której pochodzi wersja 3.1.7 programu, również skupiły się wokół naprawy różnych wykrytych błędów. Podobnie, jak w Firefoksie, poprawione zostało zarządzanie pamięcią oraz obsługa czcionek osadzonych. Listę zmian w tej wersji również znajdziemy na stronie fundacji.

r   e   k   l   a   m   a

Thunderbird 3.1.7 jest dostępny do pobrania dla systemów Windows, Linux i Mac OS X w kategorii PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Klienty poczty e-mail. Przeglądarkę Firefox 3.6.13 dla systemów Windows, Linux i Mac OS X w kategorii PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Przegądarki stron WWW.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.