r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mozilla prezentuje kolejny etap rozwoju Firefox OS

Strona główna Aktualności

Telefony z Firefox OS mają pojawić się w przyszłym roku i po drugiej stronie globu, ale ze względu na specyfikę systemu i okoliczności, w których powstaje, warto się im od czasu do czasu przyjrzeć. Mozilla opublikowała kolejne materiały prezentujące możliwości systemu, którego sercem są technologie webowe.

System wygląda na całkiem już sprawny, a przy tym niezwykle prosty. Nie znajdziemy tu wodotrysków znanych z nakładek na Androida czy rozbudowanych funkcji iOS, które mają zapewnić niepowtarzalne wrażenia z użytkowania telefonu. Zamiast tego mamy prosty do bólu interfejs i oczywiście mobilną wersję Firefoksa. Należy pamiętać, że telefony z Firefox OS mają być przede wszystkim tanie, więc system celowo pozbawiony jest fajerwerków i przystosowany do słabego sprzętu.

r   e   k   l   a   m   a

Wirtualna klawiatura, historia rozmów aplikacja do obsługi aparatu czy lista kontaktów nie wprowadzają nic nowego. Nieco więcej można wycisnąć z galerii, w której można na zdjęcia nałożyć kilka modnych ostatnio efektów i oczywiście z Marketplace, który powoli zapełnia się aplikacjami.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.