r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mozilla publikuje Firefoksa 3.6.2

Strona główna Aktualności

Mozilla wydała ważną z punktu widzenia bezpieczeństwa użytkowników wersję swojej przeglądarki Firefox - 7 dni wcześniej, niż pierwotnie było to planowane.

W wersji 3.6.2 została załatana krytyczna luka bezpieczeństwa, o której pisaliśmy już pod koniec lutego. Luka została potwierdzona dopiero w poprzednim tygodniu. Błąd w przeglądarce pozwalał na przepełnienie bufora i wykonanie zdalnego kodu na komputerze użytkownika. Podatne na ataki są wersje Firefoksa 3.6.x oraz wcześniejszych wersji 3.7. Firefox 3.5 oraz inne produkty Mozilli oparte o silniku Gecko nie są podatne na tą lukę. Użytkownicy, którzy są testerami wersji 3.7 powinni zaktualizować przeglądarkę do wersji Alpha 3. Poza wspomnianą luką zostały poprawione inne błędy o niższym priorytecie związane z funkcjonalnością i stabilnością przeglądarki.

Wszyscy użytkownicy w ciągu najbliższych 48 godzin powinni dostać informację poprzez system automatycznych aktualizacji o dostępnej wersji 3.6.2. Firfoksa 3.6 można także zaktualizować pobierając z poziomu naszego vortalu najnowszą wersję przeglądarki Firefox 3.6.2 w wersji dla Windows, Linux oraz Mac OS X.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.