r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mozilla rozważa zakończenie wsparcia starszych wersji Windows

Strona główna Aktualności

Członkowie zarządu Mozilli oraz programiści rozpoczęli dyskusję na temat zaprzestania wspierania starszych wersji Windows w przeglądarce Firefox 3.6.

Michael Conner, inżynier systemowy, zaproponował, aby najniższą wspieraną przez silnik Gecko 1.9.2 wersją Windows był XP SP3. Wskazał na fakt, że wsparcie dla SP2 kończy się w lipcu 2010 roku. Podstawowe wsparcie dla Windows XP jako takiego zakończyło się przedwczoraj. Mike Beltzner, kierujący rozwojem Firefoksa napisał jednak, że jest wciąż wielu użytkowników Windows XP, którzy nie zdecydowali się na aktualizację. Według niego uniemożliwienie im korzystania z Firefoksa przyniesie więcej złego niż dobrego. Programista Rob Arnold pisze z kolei, że zaprzestanie wsparcia Windows 2000 i XP jest dobrym pomysłem ze względu na wiele nowych funkcji jakie deweloperom oferuje Vista. Według niego z chwilą gdy dużo użytkowników zacznie migrować z XP na Windows 7 będzie można usunąć 2000 i XP z listy systemów obsługiwanych przez Firefoksa.

Dyskusja ciągle trwa, można ją obserwować i zabierać głos.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.