Mozilla wprowadza niewielką aktualizację Firefoksa

Strona główna Aktualności

O autorze

Mozilla udostępniła aktualizację Firefoksa do wersji 3.6.10 i 3.5.13. Celem niewielkiego uaktualnienia jest usunięcie kilku błędów, które wykryto w przeglądarce.

Ledwie tydzień temu Fundacja wprowadziła aktualizacje 3.6.9 i 3.5.12. Okazało się jednak, że trzeba usunąć kolejne błędy w przeglądarce, które mogą przeszkodzić użytkownikom w korzystaniu z programu. Pojawiły się one właśnie po ostatniej aktualizacji. Niektóre z błędów powodowały nawet zawieszenie Firefoksa podczas uruchamiania. Co ciekawe, problemów nie było z przeglądarką w testowych wersjach pre-release wydanych przez Mozillę. Na ten temat szerzej informuje Christian Legnitto zajmujący się w Fundacji zarządzaniem kolejnymi wydaniami przeglądarki internetowej.

Mozilla pracuje równocześnie nad kolejną wersją beta Firefoksa 4. Na początku tego tygodnia wydano betę 6 z niewielkimi poprawkami, natomiast beta 7 ma pojawić się jeszcze w tym miesiącu. Aktualizacja Firefoksa do wersji 3.6.10 i 3.5.13 jest rekomendowana dla wszystkich użytkowników programu. Można ją pobrać z naszego vortalu. Dostępna jest dla systemów Windows, Mac OS X i Linux.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji