r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mozilla wydaje Thunderbird 3 RC

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Mozilla wydała pierwszą wersję kandydującą Thunderbird 3 - znanego i cenionego programu pocztowego.

Wśród nowości dostępnych w nowym Thunderbirdzie znajdziemy obsługę wtyczek i dodatków, które będzie można tworzyć w sposób o wiele prostszy, niż to miało miejsce w poprzednich wydaniach programu. Przykładem wykorzystania nowych możliwości Thunderbirda w tym zakresie może być integracja z kalendarzem Google lub Yahoo z zastosowaniem silnika Firefoksa do renderowania zawartości. Ponadto aplikacja posiada nowy mechanizm wyszukiwania, zostanie wyposażona w inteligentny, uproszczony kreator kont pocztowych i przebudowany, bardziej intuicyjny interfejs użytkownika.

Thunderbird 3 RC można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Klienty poczty e-mail w wersjach dla Windows, Linux i Mac OS. Oczywiście warto pamiętać, że pomimo zaawansowania prac nadal jest to wydanie potencjalnie niestabilne.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.