r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mozilla wydaje piątą betę mobilnego Liska

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Ukazała się piąta wersja beta mobilnego Firefoksa znanego dotychczas jako Fennec.

Wśród nowości dostępnych w tym wydaniu można wymienić kolejne lokalizacje (hiszpańska, niemiecka, włoska, niderlandzka i rosyjska), uaktywnienie wtyczek, dodanie asystenta wypełniania formularzy, poprawione działanie mechanizmu kadrującego strony i zlikwidowanie problemów ze skaczącym zoomem. Twórcy usunęli także drobne błędy dostrzeżone w poprzednim wydaniu i przywrócili wsparcie dla animacji i serwisów bazujących na Adobe Flash.

Piąta betę mobilnego Firefoksa przetestować można na systemach Windows, Mac OS X i Linux oraz na bazującym na Debianie Maemo (Nokia N810 i N900). Docelowo mobilny Firefox ma współpracować z urządzeniami pracującymi pod kontrolą Symbiana i Windows Mobile.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.