r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mozilla wydała Thunderbird 3.0.5

Strona główna Aktualności

Fundacja Mozilla wydała kolejną wersję swojego klienta poczty Thunderbird 3.0.5. Poprawiono kilka błędów, pojawiły się również nowe funkcje.

W najnowszej wersji programu wprowadzono poprawki związane z indeksowaniem wiadomości i dostępem do kont pocztowych. W wydaniu dla systemu Mac OS X ulepszono wyświetlanie powiadomień o nieprzeczytanych e-mailach. Największe zmiany dotyczą jednak wyszukiwania. Programiści udostępnili nowe wyszukiwanie oparte na zaawansowanych filtrach. Użytkownik może filtrować wyniki wyszukiwań według tagów, nadawcy, załączników, osób, katalogów i listy mailingowej. Pozwoli to na szybsze i bardziej efektywne korzystanie z tego narzędzia. Thunderbird będzie podpowiadał podczas wyszukiwania kontakty zapisane w książce adresowej. Kolejne zmiany dotyczą interfejsu. Mozilla wprowadziła nowego asystenta podczas dodawania konta pocztowego. Jego zadaniem jest ułatwienie importowania ustawień i danych z popularnych kont. Zmieniono wygląd paska narzędziowego, który zawiera teraz pasek wyszukiwania Global Search. Z kolei ikony takie jak "odpowiedz", "kasuj" czy "spam" zostały przeniesione do okien e-maili.

Inne zmiany w Thunderbirdzie to ułatwione otwieranie poczty w kartach, nowy folder plików archiwalnych, nowy menadżer dodatków czy zmiany w książce adresowej. Poprawiono integracje z Gmailem - przede wszystkim rozpoznawanie katalogów (wysłane i kosz). Pojawiła się również integracja z wyszukiwarką wbudowaną w system Windows. Z kolei w Mac OS X nowy Thunderbird lepiej obsługuje funkcję Spotlight. Wprowadzono też synchronizację w tle folderów między kontem IMAP a programem. Pełna lista zmian i naprawionych błędów dostępna jest na stronach Mozilli. Przy okazji Mozilla udostępniła 64-bitowe niestabilne wersje Thunderbirda 3.2a1pre dla platformy Linux. Można je pobrać z serwerów FTP Mozilli.

r   e   k   l   a   m   a

Thunderbird 3.0.5 można pobrać z naszego vortalu - dostępne są wersje dla systemów Windows, Mac OS X i Linux.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.