r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mozilla zachęca do aktualizacji starych wersji Firefoksa

Strona główna Aktualności

Od wydania czwartej wersji Firefoksa minęło już trochę czasu, a prace nad piątą wersją przeglądarki są na półmetku - czas na zachęcanie użytkowników do migracji ze starych wersji przeglądarki.

Pierwsza wersja Firefoksa 3.5 została opublikowana 30 czerwca 2009 roku, a ostatnia wersja 3.5.19 pod koniec kwietnia. Ważne dla użytkowników — Mozilla nie ma planów do wydania kolejnych wersji Firefoksa 3.5. Użytkownikom zostaną zaproponowane dwie drogi: aktualizacja do wersji 3.6.18, planowanej na 21 czerwca, albo aktualizacja do wersji 4.0. Użytkownicy platform, które nie są obsługiwane przez najnowszą wersję Firefoksa będą mieli możliwość aktualizacji przeglądarki do wersji 3.6.18. Chodzi tutaj głównie o użytkowników systemów Mac OS X oraz komputerów opartych o procesory PowerPC, a także starszych wersji dystrybucji Linuksa.

Mozilla chce zakończyć cykl rozwojowy Firefoksa 3.5 tak szybko, jak to tylko możliwe. Fundacja szacuje, że na świecie jest około 12 milionów użytkowników starej wersji przeglądarki. Z poziomu naszego portalu można pobrać najnowszą stabilną, czwartą wersję przeglądarki Mozilla Firefox przeznaczoną dla Windows, Linux i Mac OS.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.