r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Można już testować nowy interfejs Gmaila

Strona główna Aktualności

Google udostępnił podgląd nowego interfejsu Gmaila. Mogą go testować już wszyscy użytkownicy webowego klienta poczty.

Odświeżone strony usług Google to nie jedyne zmiany, nad jakimi pracuje firma z Mountain View. Wczoraj informowaliśmy o udostępnieniu funkcji People Widget, a wkrótce pojawi się nowy interfejs dla webowego klienta Gmaila. Google chce jeszcze bardziej uprościć wygląd usługi, a także dopasować go do odmienionych stron domowych. Nowy interfejs zapowiedziany na oficjalnym blogu Gmaila ma skupiać się na szybkim dostępie do ważnych funkcji, przejrzystości i nowych technologiach. Google chce, aby jego aplikacja webowa wyglądała możliwie tak samo zarówno z poziomu komputera, tabletu jak i telefonu.

Użytkownicy poczty Gmail już dzisiaj mogą uzyskać podgląd zmian, które niebawem zostaną wprowadzone w poczcie. Wystarczy w ustawieniach konta wybrać zakładkę Motywy, a następnie jeden z dwóch udostępnionych szablonów - Podgląd, bądź Podgląd (zwarty). Oba motywy nieznacznie różnią się od siebie. Po zapisaniu zmian będziemy mogli cieszyć się nowym wyglądem Gmaila. Google planuje wprowadzenie odświeżonego interfejsu swojej poczty w pełnej wersji w ciągu najbliższych tygodni. Zmiany podobne do tych w Gmailu wprowadzane są już w kalendarzu firmy Google. Również tutaj nadrzędnym celem jest dopasowanie interfejsu do nowych stron domowych usług firmy Google.

r   e   k   l   a   m   a

Tymczasem Microsoft chwali się dziesięciokrotnym przyspieszeniem Hotmaila.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.