r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Można już zwiedzać wirtualny świat Minecrafta w goglach Oculus Rift

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Minecraft otrzymał znaczącą aktualizację, która przynosi wsparcie dla Oculus Rift. Z wirtualnej rzeczywistości będą mogli jednak skorzystać wyłącznie osoby posiadające grę w wersji dla Windowsa 10.

Do wirtualnego świata Minecrafta mogliśmy już wejść w goglach Samsung Gear VR. Byliśmy jednak ograniczeni do wersji Pocket Edition zaprojektowanej dla urządzeń mobilnych. Edycja z Oculus Rift to natomiast wsparcie dla kontrolera Xbox One, klawiatury i myszki. Dodatkowo wprowadzone zostały ustawienia dla VR, które to zapisywane są niezależnie od tych dla tradycyjnej wersji.

r   e   k   l   a   m   a

Z opinii osób, które już wcześniej mogły zwiedzać świat Minecrafta w Oculus Rift, dowiemy się, że całość zastała naprawdę dobrze zaprojektowana. Odczucia dzięki wirtualnej rzeczywistości są większe i jak najbardziej pozytywne. Oprawa graficzna sprawia natomiast, że nie czujemy się jakbyśmy weszli do drugiego, zupełnie innego świata. Testerzy wspominają raczej o bajkowej krainie.

Przypominamy, że Minecraft Windows 10 Edition Beta, to jak sama nazwa wskazuje – edycja gry przeznaczona dla komputerów pracujących pod kontrolą Windows 10. Jeśli posiadacie zwykłą wersję dla PC lub OS X, to Windows 10 Edition Beta dostaniecie za darmo.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.