Mp3 Knife Mp3 Knife 3.6

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mp3 Knife to bardzo popularne i skuteczne narzędzie przeznaczone do przycinania plików audio w formacie MP3. Z powodzeniem posłużyć ono może do tworzenia dzwonków dla smartfonów lub podziału długich audiobooków na krótsze rozdziały.

Aplikacja jest banalnie prosta w obsłudze (nawet pomimo braku polskiej wersji językowej) i charakteryzuje się dużą szybkością działania. Nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy, a sam proces wyodrębniania wybranego fragmentu audio ogranicza się do zaledwie kilku kliknięć myszką. Co istotne, Mp3 Knife podczas swojego działania nie kompresuje/dekompresuje dźwięku przez co plik MP3 na wyjściu ma identyczną jakość co oryginalny plik audio.

Narzędzie Mp3 Knife zgodnie ze swoją nazwą wspiera jedynie pliki w formacie MP3 - zarówno jako materiał wejściowy, jak również wyjściowy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!