r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mp3 - można pobierać czy nie?

Strona główna Aktualności

Czy można bezkarnie pobierać muzykę i filmy z Internetu, czy dozwolony użytek osobisty może mieć zastosowanie w przypadku oprogramownia komputerowego? Co grozi piratom? Te i szereg innych pytań związanych z prawem autorskim pojawia się niezwykle często, uzyskanie jednak na nie odpowiedzi sygnowanej przez osobę, którą można uznać za niezależny autorytet prawny jest nadzwyczaj trudne.

Nadzwyczaj trudne nie znaczy jednak niemożliwe. Udało nam się nawiązać współpracę z renomowaną kancelarią prawną Kuczek Maruta i Wspólnicy. Kancelaria ta specjalizuje się w obsłudze sektora IT. Dzięki uprzejmości kancelarii będziemy publikować na łamach vortalu cykl artykułów, które mamy nadzieję rozwieją wiele Waszych wątpliwości. Marcin Maruta, radca prawny, współzałożyciel kancelarii w swych artykułach zmierzy się z najtrudniejszymi zagadnieniami. Autor podchodząc w pełni profesjonalnie do omawianych zagadnień zachowuje lekką i przystępną formę, takie zalety można znaleźć niezwykle rzadko w publikacjach o tematyce prawnej.

Zapraszamy do lektury pierwszego z cyklu artykułu Mp3 z sieci - próba uporządkowania dyskusji cz. 1.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.