Mr. Cleaner

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niezależni twórcy gier bardzo często sięgają po inspirację do klasyki i w przypadku bezpłatnego projektu Mr. Cleaner jest podobnie. Ta darmowa produkcja bazuje na pomyśle z niezapomnianego Sokobana, czyli należy tutaj przesuwać obiekty, aby umieszczać je na swoich miejscach. Mamy teraz do czynienia z pojemnikami z radioaktywną substancją, które tytułowy robocik sprzątający musi zutylizować.

Idea u podstaw archaiczna, ale już oprawa graficzna dosyć nowoczesna, włącznie z wygładzaniem ekranowym oraz kilkoma innymi ustawieniami upiększającymi, lecz również wpływającymi na wydajność. Robotem należy przepychać beczki na specjalnie oznaczone dla nich pola. Obracamy się wokół własnej osi, a poruszamy prosto w tę stronę, w którą zwrócona jest głowa. Gra liczy czas rozwiązania układu oraz ruchy.

Do pokonania jest blisko pół setki etapów, dla urozmaicenia podzielonych na epoki. Oznacza to nieco inną szatę graficzną w każdym przypadku. Poziomy standardowo rozpracowujemy od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Na dalszych pojawiają się nowinki, jeśli o reprezentowany gatunek chodzi. Przyjdzie m.in. korzystać z bomb do wysadzania bloczków, teleportów, a także wind sterowanych przez robocika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!