Mr.Red’s adventure – The Missing Balls

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Mr.Red’s adventure – The Missing Balls to zabawna platformowa zręcznościówka w sympatycznej oprawie audiowizualnej utrzymanej w klimacie zimy oraz świątecznej choinki ;-).

Pokierujemy w niej działaniami Pana Czerwonego, którego głównym zadaniem jest odnalezienie i zebranie wszystkich choinkowych ozdób i bombek porozrzucanych i poukrywanych w niebezpiecznym świecie krnąbrnych gnomów.

Wędrując po nieznanym uniwersum Pan Czerwony zmaga się z licznymi przeszkodami i utrudnieniami stawianymi na jego drodze. Pokonuje przepaści, spadające sople i śniegowe kule, walczy z niesfornymi bałwanami i mocuje się ze zlodowaciałymi bryłami poddając przy tym testom swój mały móżdżek.

Największym jednak utrudnieniem są wszędobylskie gnomy starające się za wszelką cenę wyeliminować Czerwonego z rozgrywki. Ten nie pozostając dłużny stawia im dzielnie czoła odpierając ich ataki cukrową laską. Przy pomocy tej broni Pan Czerwony ma zamiar dotrzeć do ostatniego układu, w którym planuje pokonać królującego tam gnoma-bossa i odebrać mu główną ozdobę do swojej świątecznej choinki.

Gra robi wrażenie łatwej i dziecinnej (bo w sumie taka ona jest ;-)), ale z układu na układ droga staje się coraz trudniejsza, a przed naszym bohaterem stawiane są coraz bardziej karkołomne zadania. Rozgrywka co prawda nie jest na czas, ale każde niepowodzenie skutkuje zaczynaniem wszystkiego od nowa.

W Mr.Red’s adventure – The Missing Balls gra się bardzo sympatycznie. Gra jest dopracowana w szczegółach, zawiera elementy logiczne, posiada wiele etapów i momentami będzie wymagała sporej zręczności, a dzięki wyjątkowemu klimatowi powinna przypaść do gustu zarówno młodszym jaki starszym graczom.

Uwaga!

  • Na stronie producenta dostępne są również wersje gry dla systemów Linux oraz Mac OS.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

grafika, poziom trudności i długość rozgrywki
brak
ocena użytkownika

Ciekawa propozycja na Święta, choć potrafi popsuć humor. Gra raczej z tych trudniejszych. Plus za ciekawą grafikę, poziom trudności i długość rozgrywki. Poza tym wszystko to co w platformówkach najważniejsze: zbieramy choinkowe ozdoby, omijamy stworki i inne przeszkody a w razie potrzeby uderzamy przeciwnika cukierkowym lizakiem :) Bardzo wciągająca choć trudna gra.

09.04.2016 18:39 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #5 28.12.2014 23:14

@DjLeo: Oj tam trudna, ale zabawa jest :)

  #4 28.12.2014 17:34

@Anonim (niezalogowany): są trzy panie „elfy” i jak je się zbije pan dziadek do orzechów się rozpada i nad tymi lodowymi soplami (na ziemi) spada gwiazdka. Jak ją się zbierze to pan Red's się z nami żegna.

:)

  #3 23.12.2014 15:05

Jak ktoś przejdzie dziadka do orzechów, to niech powie ile pań „elfów” się pojawia jak dziadek się zamraża i czy coś dalej się dzieje?

DjLeo MODERATOR BLOGA  21 #2 22.12.2014 23:39

Gra całkiem fajna, ale faktycznie jak Axles powiedział, trudna..

Axles   19 #1 20.12.2014 19:30

Właśnie grałem w tą grę i jest dla mnie trudna :P pierwsze kilka poziomów bez problemów, a dalej masakra, ale ważne że synowi podobało się gdy patrzył jak ja grałem :) Najfajniejsze to te gadanie Mr. Reda.

Autor edytował komentarz.