Co warto kupić podczas wyprzedaży na Steamie?

Do 4 stycznia trwa jeszcze wielka świąteczna wyprzedaż na Steam. Warto więc skorzystać ze zniżek, jeśli ktoś ma zamiar kupić wymarzoną grę. Co jednak najbardziej opłaca się kupić pod względem różnicy cen i jakości?

1. Gothic® 3
Bezimienny bohater staje się legendą! Myrtana, kraina pogrążona w zamęcie: król Rhobar, najechany przez orków z mrocznych krain północy, wraz z garstką żołnierzy broni dawnej twierdzy, Vengardu. Chaos pogrążył tę krainę. Rebelianci stawiają opór, a asasyni z południa otwarcie kolaborują z orkami.
Jest to pierwsza gra którą kupiłem na wyprzedaży, i warto ją mieć. Dlaczego? Jest to istny klasyk. Została wydana już bardzo dawno, jednak naprawdę warto w nią zagrać - i zachęcam do tego.
Cena to 1,99€, obniżona z 9,99€

2. Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) poszerzy doświadczenie w rozgrywce drużynowej akcji, której seria ta utorowała drogę u swojego początku 12 lat temu. CS: GO zawiera nowe mapy, postacie i rodzaje broni oraz dostarcza zaktualizowane wersje klasycznej zawartości CS (de_dust itd.).
Myślę, że tej gry nie trzeba nikomu przedstawiać, jest teraz opanowana przez całego YouTube' a. Jeśli ktoś jeszcze nie grał, gorąco polecam. Gry nie polecam dla osób z dużą ilością gotówki, można ją szybko stracić, a mianowicie trafi ona do pana widniejącego na moim awatarze.
A, i ponadto ostatnie aktualizacje mocno psują grę. Kto to zrobił? Oczywiście, że Gaben.
Cena to 5,49€, obniżona z 10,99€

3. Outlast
Outlast to survival horror łączący elementy przygodówki i gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi wydostać się z opanowanego przez psychopatów ośrodka badawczego. Zabawa polega głównie na unikaniu bezpośrednich konfrontacji z wrogami.
Gra dla ludzi o mocnych nerwach. Ja w tę grę grać nie potrafię, ze względu na emocje jakie panują podczas rozgrywki.
Cena to 4,99€ obniżona z 19,99€.

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje co do zakupu gier na Steam piszcie w komentarzu!