Mroczne Tajemnice 2.02

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Potężna modyfikacja do cRPG Gothic, wzbogacająca oryginalną fabułę o dodatkowe misje i wątki.

Stare po nowemu

Gracz ponownie wciela się w Bezimiennego, wykonując klasyczną linię fabularną. Modyfikacja skupia się na Pradawnych, czyli potężnych istotach służących Innosowi. Twórcy modyfikacji opracowali nowe lokacje i zadania, kilka nowych frakcji i sporą ilość nowych postaci niezależnych.

Umożliwiono wcielenie się w Magnata, co otwiera drzwi do wzięcia udziału w krwawych walkach na arenach. Ten pełnoprawny dodatek stworzony przez fanów serii wyśmienicie radzi sobie z podstawową wersją gry. Nowości jest tak dużo, że możliwe będzie ponowne przejście kampanii bez uczucia znużenia czy wielowątkowości z zawirowaniami fabularnymi.

Instalacja

Modyfikacja posiada własny instalator w pliku Mroczne_Tajemnice_2.02.exe, który należy wypakować w folderze, gdzie znajduje się gra. Następnie należy uruchomić modyfikację za pomocą Gothic Player Kit.

Kluczowe cechy gry:

  • nowe zadania i wątki fabularne
  • wiele nowych postaci niezależnych
  • wątek Pradawnych
  • sporo nowości
  • wsparcie dla polskiej wersji językowej

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!