r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mściwy cyborg

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak dobrze że już upragniony weekend. Pewnie wszyscy się cieszą ??? Ale jakiż nudny byłby on gdyby nie rubryka Po godzinach !! Tym razem przygotowaliśmy grę z serii zabij wszystko co się rusza. Niezniszczalny cyborg o wyglądzie jaszczurki ;-) zostaje wyekspediowany przez ludzi na obcą planetę w celu zniszczenia raz na zawsze klonu mutantów, które maja zamiar opanować całą planetę ludzką w najbliższym czasie. Musisz unicestwić wszystkicj mutantów i odzyskać wolność na dla całego gatunku ludzkiego. Ale to może okazać się nie takie proste...

Gra może nie zachwyca frafiką 3D, ale ciekawa ścieżka dźwiekowa wraz z wieloma zaskakujacymi efektami powoduje że gra wciąga nie na żarty. Aby w sposób optymalny sterować "gadzią potworą" proponowane jest sterowanie kursorami lewą ręką, gdy prawa zajęta jest myszką za pomocą której mozemy oddawać zabójcze strzały w dowolnie obranym kierunku.

Grę Abuse pobrać można w dziale: PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.