r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mściwy cyborg

Strona główna Aktualności

Jak dobrze że już upragniony weekend. Pewnie wszyscy się cieszą ??? Ale jakiż nudny byłby on gdyby nie rubryka Po godzinach !! Tym razem przygotowaliśmy grę z serii zabij wszystko co się rusza. Niezniszczalny cyborg o wyglądzie jaszczurki ;-) zostaje wyekspediowany przez ludzi na obcą planetę w celu zniszczenia raz na zawsze klonu mutantów, które maja zamiar opanować całą planetę ludzką w najbliższym czasie. Musisz unicestwić wszystkicj mutantów i odzyskać wolność na dla całego gatunku ludzkiego. Ale to może okazać się nie takie proste...

Gra może nie zachwyca frafiką 3D, ale ciekawa ścieżka dźwiekowa wraz z wieloma zaskakujacymi efektami powoduje że gra wciąga nie na żarty. Aby w sposób optymalny sterować "gadzią potworą" proponowane jest sterowanie kursorami lewą ręką, gdy prawa zajęta jest myszką za pomocą której mozemy oddawać zabójcze strzały w dowolnie obranym kierunku.

Grę Abuse pobrać można w dziale: PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.