Mtp Target

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mtp Target to multiplayerowa produkcja online przyprawiona szczyptą strategii, łącząca w sobie dodatkowo zarówno cechy zręcznościówki jak i gry akcji. Sterujemy tutaj małym, sympatycznym pingwinkiem, którego głównym zadaniem jest poszybowanie z wysokiej rampy w kierunku ściśle wytyczonych pól. Pingwina turlamy z góry tak, by uzyskać jak najwyższy pułap lotu, a następnie dokładamy wszelkich starań, żeby jak najcelniej wylądować na konkretnych, punktowanych w różny sposób i na różnych zasadach platformach. Jednym razem lądujemy na płaskiej powierzchni, innym zaś trzeba wcelować do specjalnych, odpowiednio oznaczonych otworków, do których zmierzamy nie tylko my, ale również nasi oponenci, którzy startowali razem z nami z tej samej rampy. Towarzyszą nam oni w zasadzie przez cały czas trwania rozgrywki; generalnie mało szkodliwi, ale niejednokrotnie potrafiący skutecznie popsuć szyki.

Uwaga:

  • Gra dostępna jest również na inne systemy operacyjne. Na uwagę zasługuje również fakt, iż najnowsza wersja gry posiada polski interfejs.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!