reklama

MuOnline na weekend ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Jako że weekend tuż, tuż, spieszymy poinformować, iż w naszej cotygodniowej rubryce z grą pojawiła się kolejna pozycja, która mamy nadzieję umili wolny czas wszystkim Czytelnikom Vortalu.

MuOnline to kolejna gra z popularnego ostatnio gatunku MMORPG (Massive(ly) Multiplayer Online Role-playing Game) lubianego przez wielu internautów na całym świecie. To co wyróżnia tę pozycję od innych to stosunkowo niskie wymagania systemowe umożliwiające uruchomienie gry nawet na bardzo słabych komputerach oraz wciągająca fabuła rozgrywki. Rozpoczynając zabawę gracz kieruje postacią posiadającą podstawowe umiejętności, które oczywiście może cały czas rozwijać. Zdobywając kolejne poziomy doświadczenia gracz może staczać pojedynki z coraz silniejszymi przeciwnikami. Całą zabawę urozmaicają sklepy, w których oferowane są do kupienia rożnego rodzaju tarcze i bronie oraz czaty na których można rozmawiać z rożnymi użytkownikami na całym świecie. Prowadząc tego typu konwersacje można starać się o przyłączenie do istniejącego sojuszu. W przypadku odrzucenia oferty gracz może również sam od początku budować swój klan.

Grę MuOnline można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Przygodowe.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto każdego zainteresowanego tym, co ostatnio spotkało naszego vortalowego Pirata, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama