MuPDF MuPDF 1.16

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MuPDF to łatwa w obsłudze przeglądarka dokumentów zapisanych w formatach PDF, CBZ i XPS, za pomocą której odtworzymy również pliki graficzne JPG, PNG i TIFF. Charakteryzuje się szybkością działania i nieskomplikowanym interfejsem.

Aplikacja obsługuje jak najlepsze wygładzanie grafiki i z niesamowitą dokładnością wyświetla tekst zapisany w edytowanym dokumencie. Mimo to praktycznie nie obciąża zasobów systemowych komputera. Nie wymaga również instalacji na dysku twardym, bowiem jest dostępny w wersji portable.

MuPDF wspiera pliki zapisane w formacie PDF wraz z szyfrowaniem. Pozwala na wyświetlanie hiperłączy, notatek i adnotacji, jak również obsługuje efekty przezroczystości. W programie znajduje się także wyszukiwarka, która umożliwia łatwe odnalezienie niezbędnych wyrazów czy fragmentów danego pliku.

Program opcjonalnie wspiera również interaktywne funkcje, takie jak wypełnianie formularzy, JavaScript i efekty przejścia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!