reklama

MuPDF 1.13

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MuPDF to łatwa w obsłudze przeglądarka dokumentów zapisanych w formatach PDF, CBZ i XPS, za pomocą której odtworzymy również pliki graficzne JPG, PNG i TIFF. Charakteryzuje się szybkością działania i nieskomplikowanym interfejsem.

Aplikacja obsługuje jak najlepsze wygładzanie grafiki i z niesamowitą dokładnością wyświetla tekst zapisany w edytowanym dokumencie. Mimo to praktycznie nie obciąża zasobów systemowych komputera. Nie wymaga również instalacji na dysku twardym, bowiem jest dostępny w wersji portable.

MuPDF wspiera pliki zapisane w formacie PDF wraz z szyfrowaniem. Pozwala na wyświetlanie hiperłączy, notatek i adnotacji, jak również obsługuje efekty przezroczystości. W programie znajduje się także wyszukiwarka, która umożliwia łatwe odnalezienie niezbędnych wyrazów czy fragmentów danego pliku.

Program opcjonalnie wspiera również interaktywne funkcje, takie jak wypełnianie formularzy, JavaScript i efekty przejścia.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
mlkdom   6 #2 19.06.2016 00:04

Nie polecam. Program poza otwierać wspomniane pliki ale nie oferuje nic ponadto. Próżno w nim szukać wspomnianej przez recenzenta wyszukiwarki czy choćby możliwości wydruku. Interfejs graficzny w zasadzie nie istnieje. Uruchomieni programu powoduje wywołanie systemowego okienka wyboru pliku. Po wskazaniu zgodnego pliku następuje jego otwarcie. Choć nie wiem czy otwarcie to dobre słowo. Następuje podgląd pliku, w którym próżno szukać pasków przewijania, menu kontekstowego, elementów interfejsu czy innych opcji interakcji. Program nie zapamiętuje nawet tak podstawowych rzeczy jak rozmiar i położenie okna. Skalowanie podglądu nie istnieje. A to wszystko w programie, który zajmuje 51,3 MB.

  #1 23.11.2015 22:00

Objętość instalatora?

reklama