Mulled FREE: A Puzzle Game Mulled FREE: A Puzzle Game 1.14

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mulled FREE: A Puzzle Game to gra logiczna, w której znajdziemy ponad 200 plansz. Na każdej z nich gracza czeka kluczowe zadanie: doprowadzić białe kule do wskazanych pól, przesuwając się między stojącymi na przeszkodzie kulami w kolorze czarnym.

Gra dostarcza rozrywki podobnej do tej, która towarzyszy układaniu puzzli. Dodatkowo, im dłużej gramy, tym większy jest poziom trudności. Na każdej z plansz znajdziemy pola oznaczone gwiazdką. To punkty docelowe, w których musimy umieścić kulki w białym kolorze. Na drodze rozmieszczone są czarne kule, które musimy przesunąć tak, aby nie zatarasowały drogi do mety.

W grze możemy skorzystać z opcji cofania poprzednich ruchów, jeśli stracimy możliwość przemieszczania kul. Możliwe jest też rozpoczęcie zabawy na danej planszy od początku. Dla tych, którzy nie będą korzystali z tych awaryjnych możliwości, przewidziano nagrody, czyli okolicznościowe plakietki. Jest ich w grze 70, a zdobędziemy je, pokonując kolejne plansze. Gra jest dostępna w wersji darmowej, ale znajdziemy w niej reklamy. Dla tych, którym treści reklamowe przeszkadzają, przygotowano wersję płatną aplikacji, którą kupimy za ok. 1 euro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!