Mullvad 67

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mullvad to niewielka aplikacja dla osób, które cenią sobie prywatność w trakcie codziennego korzystania z Internetu.

Dzięki temu programowi nasza aktywność w sieci będzie niemożliwa do wykrycia, gdyż zastępuje on IP użytkownika innym adresem. Mullvad warto zainstalować również wtedy, jeśli nie chcemy, by ktokolwiek był w stanie określić naszą lokalizację. Uruchamiając opisywane narzędzie stajemy się całkowicie anonimowi w internecie, co sprawia, że nie tylko możemy czuć się bezpieczniej, ale i bardziej komfortowo. Koniec chociażby z personalizowanymi reklamami wyświetlanymi na podstawie historii przeglądanych stron WWW.

Czasem zdarza się, że chcąc obejrzeć dany film w internecie, na ekranie pojawia się informacja „dana zawartość nie jest dostępna w twoim regionie”. Mullvad likwiduje taką blokadę, umożliwiając zapoznanie się ze wszystkimi treściami opublikowanymi za pośrednictwem sieci.

Mullvad jest narzędziem, które można z powodzeniem wykorzystać nie tylko w domowym zaciszu, ale także łącząc się z publicznymi sieciami bezprzewodowymi (np. w hotelu lub kawiarni).

Uwaga!

  • Mullvad wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika. Nie musimy jednak podawać loginu i hasła, ale wygenerować specjalny kod dostępu za pośrednictwem oficjalnej strony aplikacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #2 14.07.2018 02:47

@dionizos.x: Dobrze, że przeczytałem Twoją opinię bo już miałem zamiar zainstalować. Pozdro !

dionizos.x   3 #1 15.06.2018 17:26

Mullvad wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika.(i zapłacenia 5EU na miesiąc) Only €5/month — We accept cash, Bitcoin, Bitcoin Cash, bank wire, credit card, PayPal, and Swish.
Hyba ktoś nie dokładnie obadał te sprawe. Tylko pierwsze trzy godziny gratis. A to już można powiedzieć, że program darmowy ?

Autor edytował komentarz w dniu: 15.06.2018 19:44