r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MultiBootUSB 8.8.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MultiBootUSB to narzędzie, które pozwala użytkownikowi na zainstalowanie wielu bootowalnych dystrybucji Linuxa Live w pamięci USB (pendrive, dysk flash). Oprogramowanie wspiera ponad 150 rodzajów dystrybucji, a sam producent nie zamierza na tym poprzestać.

Galeria programu

Warto dodać, że MultiBootUSB obsługuje pliki ISO, nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym Windows, a przygotowany dysk można usunąć w dowolnym momencie. Ponadto narzędzie charakteryzuje się bardzo czytelnym interfejsem, dzięki czemu z jego obsługą powinni dać sobie radę także mniej doświadczeni posiadacze komputerów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 03.02.2017 12:38

To prawda, program instaluje się w systemie.

SzymonL   4 #1 03.02.2017 10:42

"nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym Windows"
A ścieżkę instalacji dali dla jaj...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.