MultiCloudBackup 1.0.31

Strona główna Windows Akcesoria Obsługa dysków internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MultiCloudBackup to przydatne narzędzie umożliwiające utworzenie kopii zapasowych ważnych danych, dokumentów i innych plików, które będą przechowywane w usługach typu Dropbox, Google Drive itp.

Aplikacja dostępna jest zupełnie za darmo i oferuje kilka przydatnych opcji, poza samym tworzeniem kopii zapasowych i wysyłaniem ich na rozmaite usługi lub serwery. Podczas pierwszego uruchomienia programu, musimy wybrać hasło, którym będziemy chronili nasze pliki. Dalszym krokiem jest wybór dostarczyciela usługi - wybierać możemy spośród backupu lokalnego oraz usługami Dropbox, Box, Google Drive, hubiC oraz SMB. W przyszłości twórcy chcą wprowadzić integrację z kolejnymi dostawcami przestrzeni dyskowej w sieci.

Kolejnym krokiem jest oczywiście definiowanie folderów i plików, które chcemy dodatkowo chronić. Program domyślnie dokonuje automatycznego backupu danych co 2 godziny, ale możemy te ustawienia w dowolnym momencie zmienić. Możemy również wybrać, aby MultiCloudBackup ignorował pliki większe niż określony rozmiar, co uchroni nas przed wykorzystaniem całego dostępnego planu w danej usłudze. Program posiada również opcję przechowywania wszystkich kopii zapasowych, albo usuwania tych starszych. Do tego dochodzi funkcja szyfrowania przesyłanych danych oraz przywracanie wybranych plików na dysk twardy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
reqoil   6 #1 30.09.2015 13:02

Apka u mnie mało pożyteczna, przede wszystkim mało obsługiwanych dostawców, a szkoda bo ciężko znaleźć naprawdę wartego uwagi jeśli chodzi o łączenie kilku chmur.
Aplikacja ma taką wadęże istnieje tylko na Androida, więc kolejna apka której trzeba się nauczyć, ponadto nie można podłączyć się do MEGA i Copy.
Osobiście z wszystkich najbardziej polecam Copy.com od baracudy. W przeciwieństwie do padających dysków bardzo fajnie działa, są aplikacje na PC i urządzenia mobilne, bez problemu można powiększyć konto ze stawrotych 20 do 45 Gb (5 Gb za każdego poleconego).
Gdyby jednak ktoś chciał spróbować dropboxa, to zapraszam przez link: https://db.tt/mULvTmJf