reklama

MultiHasher 2.8.2.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MultiHasher to darmowe narzedzie do sprawdzania i obliczania sum kontrolnych plików. Program obsługuje wiele najważniejszych i najpopularniejszych standardów hashowania, przez co jest użyteczny praktycznie dla każdego zainteresowanego tym tematem.

Obsługiwane są następujące standardy hashy: CRC32, MD5, RIPEMD-160, SHA-1, SHA-256, SHA-384 oraz SHA-512, spośród których użytkownik może wybrać tylko te, które go interesują. Przydatną funkcją jest wbudowana wyszukiwarka plików online, pozwalająca na ustalenie "tożsamości" przemianowanych plików i programów. Dodatkowo sprawdzane pliki możemy przeskanować za pośrednictwem usługi VirusTotal, co pozwoli na upewnienie się, że są one bezpieczne.

MultiHasher dostępny jest w standardowej wersji instalacyjnej, jak również portable, która nie wymaga instalacji i gotowa jest do użycia tuż po pobraniu.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 09.04.2015 15:06

co to za moda że skriny zamiast pokazywać aplikację pokazuje pulpit a aplikacji prawie nie widać?

reklama