MultiMon Lite Edition MultiMon Lite Edition 3.00

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MultiMon Lite Edition to narzędzie, które można przyrównać do szwajcarskiego scyzoryka: tak naprawdę to nie jedno, ale kilka narzędzi zawarte w pojedynczej aplikacji, które dostarczają w czasie rzeczywistym wielu informacji na temat tego, co się dzieje w systemie.

Program monitoruje szereg informacji i danych, które podzielone są na sześć głównych kategorii: system plików, system, rejestr, klawiatura, użytkownik oraz schowek. Użytkownik może wybrać wszystkie, albo tylko wybrane "monitory", które następnie będą na bieżąco monitorowane przez program. Ilość zbieranych danych jest naprawdę olbrzymia i obejmuje między innymi bardzo precyzyjne czasy zdarzenia, wywoływaną funkcję, program ją wywołujący, status operacji, jej typ, flagi IRP, a nawet to, który rdzeń procesora posłużył do obsłużenia żądania. A to przykłady tylko z monitorowania systemu plików - równie precyzyjne informacje zbierają pozostałe moduły.

Olbrzymia ilość informacji i detale dotyczące każdego zdarzenia w systemie czynią z MultiMon Lite Edition ciekawe narzędzie, ze szczególnym uwzględnieniem administratorów systemów, ale nie tylko. Dzięki niemu można chociażby zorientować się w otwieranych i zamykanych procesach, co może pozwolić namierzyć potencjalnie problematyczne aplikacje lub wręcz złośliwe oprogramowanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!