MultiMonitorTool MultiMonitorTool 1.96

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MultiMonitorTool to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, służące do zarządzania systemami wielomonitorowymi. Oferuje ono funkcje, usprawniające korzystanie z więcej niż jednego monitora, a w szczególności pozwalające włączać/wyłączać monitory, definiować podstawowy monitor, tworzyć i zapisywać konfiguracje dla każdego z monitorów oraz wygodnie przenosić okna aplikacji pomiędzy ekranami.

Program podczas swojego działania wyświetla pełną listę dostępnych w systemie monitorów oraz listę działających w jego obrębie procesów i aplikacji. Z poziomu tej drugiej możemy sprawnie zarządzać każdym z dostępnych okien, np. przenosić pomiędzy ekranami, a także uzyskujemy informacje o m.in. wielkości i pozycji okna na monitorze. MultiMonitorTool wspiera skróty klawiszowe, ułatwiające obsługę, potrafi pracować z poziomu zasobnika systemowego i w razie potrzeby generować raporty HTML.

Zaletą narzędzia jest brak konieczności instalacji w systemie oraz znikome zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!