r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Multimedialna Rehabilitacja Afazji 1.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program przeznaczony do pomocy w rehabilitacji pacjentów z afazją. Multimedialna Rehabilitacja Afazji oferuje między innymi ćwiczenia pomagające chorym znalezienie określonego słowa opisującego dany przedmiot oraz zapamiętywaniem i opisywaniem tych przedmiotów. Dostępnych jest kilka ćwiczeń, w których pacjent ma za zadanie z pośród kilku wyrazów wybrać ten, który opisuje dany obrazek czy ułożyć wyraz z rozsypanych słów. Z coraz wyższym poziomem rehabilitacji chory wpisuje sam słowo opisujące dany przedmiot. Aplikacja dodatkowo oferuje statystki dotyczące postępów pracy z programem. Wersja udostępniona w vortalu przygotowana jest specjalnie do pracy w domu.

Uwaga!

Na stronie producenta dostępna jest również do pobrania demonstracyjna wersja gabinetowa - Multimedialna Rehabilitacja Afazji. Część I

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 13.12.2006 00:25

Szczoteczka powali wszystkich. Przydatny w domu ale i w pracowni rehabilitacyjnej.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.