r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Multimedialne funkcje Visty

Strona główna Aktualności

Firma Microsoft oficjalnie ogłosiła zestaw nowych funkcji multimedialnych Windowsa Visty. Nowy system ma zapewniać najlepszą do tej pory obsługę różnego rodzaju multimediów. Większość z nowych możliwości była już znana od dawna, ale dopiero teraz ogłoszone je oficjalnie.

Jedną z ciekawostek będzie system przyznawania priorytetów dla poszczególnych procesów. Dzięki temu, inne programy nie będą zakłócać pracy na przykład odtwarzacza filmów, gdyż będzie on uprzywilejowany w kwestii dostępu do zasobów komputera. Warto wspomnieć, że systemy Uniksowe już od dawna posiadają możliwość priorytetowania poszczególnych procesów. Vista będzie obsługiwała dźwięk o 32-bitowej jakości, a ponadto, poziom głośności będzie mógł być ustawiany osobno dla każdej aplikacji.

Urządzenia w Viście będą mogły mieć przypisane role, zależne od ich funkcji. Początkowo stworzone będą trzy grupy ról, dla urządzeń zajmujących się dźwiękiem, obrazem i komunikacją. Pozwoli to na przykład na takie skonfigurowanie systemu, że dźwięk informujący o nowej poczcie będzie odgrywany tylko przez słuchawki, nie przeszkadzając w słuchaniu muzyki przez głośniki.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.