Multiple Choice Quiz Multiple Choice Quiz 1.3.0.0

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Multiple Choice Quiz to dodatek do programu PowerPoint z pakietów Office 2013 i 2016, a także Office Online i aplikacji dla iPada. Pozwala on wstawić na slajdach prezentacji pytania testowe, na które oglądający mogą odpowiadać.

Dodatek pozwala budować pytania z jedną lub wieloma prawidłowymi odpowiedziami. Ponadto możliwe jest wyznaczenie maksymalnej liczby prób odpowiedzi, dodanie do pytania odpowiedzi bądź zablokowanie odpowiadania kilka razy – wtedy pytanie jest jednorazowe.

Tworzenie pytań jest bardzo proste, mimo że dodatek nie jest dostępny w języku polskim. Niestety wygląd pól z pytaniami nie dopasowuje się do szablonu prezentacji, ale można w nim samodzielnie formatować tekst.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

formatowanie tekstu, dodawanie zdjęć
personalizacja względem tła slajdu
ocena użytkownika
12.10.2016 12:47 • Recenzja do wersji 1.3.0.0

Instalacja dodatku szybka i bezproblemowa. Co prawda nie jest on w języku polskim ale tworzenie i edycja pytań jest banalnie prosta, poradzą sobie nawet niezaawansowani użytkownicy. Przy tworzeniu pytań mamy możliwość formatowania tekstu czy dodawania zdjęć - wszystko działa fajnie, jest intuicyjne i proste. Brakuje trochę personalizacji tła względem slajdu, poza tym wszystko super. Zastanawia mnie jeszcze tylko działanie pytania na innym komputerze na którym nie ma zainstalowanego tego dodatku, ale chwilowo nie mam jak tego sprawdzić - mam nadzieję że będzie wszystko działać.