r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Multiple Choice Quiz 1.3.0.0

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów

Multiple Choice Quiz to dodatek do programu PowerPoint z pakietów Office 2013 i 2016, a także Office Online i aplikacji dla iPada. Pozwala on wstawić na slajdach prezentacji pytania testowe, na które oglądający mogą odpowiadać.

Galeria programu

Dodatek pozwala budować pytania z jedną lub wieloma prawidłowymi odpowiedziami. Ponadto możliwe jest wyznaczenie maksymalnej liczby prób odpowiedzi, dodanie do pytania odpowiedzi bądź zablokowanie odpowiadania kilka razy – wtedy pytanie jest jednorazowe.

r   e   k   l   a   m   a

Tworzenie pytań jest bardzo proste, mimo że dodatek nie jest dostępny w języku polskim. Niestety wygląd pól z pytaniami nie dopasowuje się do szablonu prezentacji, ale można w nim samodzielnie formatować tekst.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

20 najlepszych dodatków do Microsoft Office

50
OPROGRAMOWANIE 16.12.2015 | Anna Rymsza

Programy z pakietu Microsoft Office mają ogromne możliwości, ale to nie znaczy, że niektórych rzeczy nie da się zrobić lepiej lub szybciej. Naprzeciw wymaganiom użytkowników wychodzą tu różne dodatki i rozszerzenia. Dzięki nim można ułatwić sobie wiele zadań lub tworzyć takie dokumenty, jakich sam Office stworzyć nie pozwala. Na początek należy wyjaśnić, jak z dodatków korzystać. Office ma własny sklep z dodatkami, do którego można przejść z programów pakietu (część Wstawianie wstążki) lub udając się pod adres store.office.com. Do logowania należy oczywiście wykorzystać to samo konto…

Recenzje użytkowników

formatowanie tekstu, dodawanie zdjęć
personalizacja względem tła slajdu
ocena użytkownika

Instalacja dodatku szybka i bezproblemowa. Co prawda nie jest on w języku polskim ale tworzenie i edycja pytań jest banalnie prosta, poradzą sobie nawet niezaawansowani użytkownicy. Przy tworzeniu pytań mamy możliwość formatowania tekstu czy dodawania zdjęć - wszystko działa fajnie, jest intuicyjne i proste. Brakuje trochę personalizacji tła względem slajdu, poza tym wszystko super. Zastanawia mnie jeszcze tylko działanie pytania na innym komputerze na którym nie ma zainstalowanego tego dodatku, ale chwilowo nie mam jak tego sprawdzić - mam nadzieję że będzie wszystko działać.

12.10.2016 12:47 | Recenzja do wersji 1.3.0.0

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.