MultitrackStudio Lite 8.5.0.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MultitrackStudio to oprogramowanie do tworzenia muzyki, które oferuje możliwość nagrywania zarówno ścieżek audio, jak i MIDI. Narzędzie jest łatwe w obsłudze, więc idealnie sprawdzi się wśród mniej doświadczonych artystów.

Dźwięki audio można nagrywać w trakcie grania wraz z wcześniej nagranymi utworami, natomiast MIDI można zapisywać przy wykorzystaniu klawiatury MIDI (opcjonalnie klawiatury komputerowej czy ekranu dotykowego). Edycja obejmuje możliwość usuwania błędnych fragmentów utworów (audio i MIDI), a dodatkowo użytkownik może zrobić użytek z funkcji miksowania dźwięków. Narzędzie obsługuje sterowniki ASIO, wtyczki VST oraz biblioteki DirectX.

MultitrackStudio oddaje do dyspozycji wirtualne instrumenty. Dźwięki instrumentów MIDI można nagrywać za pomocą MultitrackStudio Lite i ścieżki wokalne utworów. Co ciekawe, opisywana aplikacja pozwala także na zapisywanie pojedynczych projektów i zmiksowanie wszystkich utworów w jednym pliku dźwiękowym, a następnie nagrać je na płytę CD.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Milton, MultitrackStudio, PT Photo Editor i Stripes – najciekawsze programy tygodnia

18
10.09.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów. W tym tygodniu na pierwszym miejscu są multimedia. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje dla wybranych platform. All in One Runtimes All in One Runtimes to pakiet dodatków dla Windowsa, który pozwoli uruchamiać praktycznie wszystkie programy, wymagające instalowania dodatkowych komponentów. W pakiecie znajdują się: NET Framework 4.6 + dodatki, Java Runtime Environment 8, dodatkowe pliki DirectX 9.0c, pliki wykonywalne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 24.03.2017 16:59

@cameleon06: Poszukaj darmowych alternatyw. Tego typu programów jest sporo, niektóre mocno niedopracowane. Większe DAW natomiast oferują często darmową wersję swoich programów.

cameleon06   8 #1 01.03.2017 00:28

Miałem ten program i nie chciał działać . Mam MIDI kontroler , Windows7 Professional 64bite . Nie wiem co jest z tym programem grane. Mimo , że robiłem tak jak w tutorialu na YT.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję