reklama

MultitrackStudio Lite 8.5.0.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MultitrackStudio to oprogramowanie do tworzenia muzyki, które oferuje możliwość nagrywania zarówno ścieżek audio, jak i MIDI. Narzędzie jest łatwe w obsłudze, więc idealnie sprawdzi się wśród mniej doświadczonych artystów.

Dźwięki audio można nagrywać w trakcie grania wraz z wcześniej nagranymi utworami, natomiast MIDI można zapisywać przy wykorzystaniu klawiatury MIDI (opcjonalnie klawiatury komputerowej czy ekranu dotykowego). Edycja obejmuje możliwość usuwania błędnych fragmentów utworów (audio i MIDI), a dodatkowo użytkownik może zrobić użytek z funkcji miksowania dźwięków. Narzędzie obsługuje sterowniki ASIO, wtyczki VST oraz biblioteki DirectX.

MultitrackStudio oddaje do dyspozycji wirtualne instrumenty. Dźwięki instrumentów MIDI można nagrywać za pomocą MultitrackStudio Lite i ścieżki wokalne utworów. Co ciekawe, opisywana aplikacja pozwala także na zapisywanie pojedynczych projektów i zmiksowanie wszystkich utworów w jednym pliku dźwiękowym, a następnie nagrać je na płytę CD.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 24.03.2017 16:59

@cameleon06: Poszukaj darmowych alternatyw. Tego typu programów jest sporo, niektóre mocno niedopracowane. Większe DAW natomiast oferują często darmową wersję swoich programów.

cameleon06   8 #1 01.03.2017 00:28

Miałem ten program i nie chciał działać . Mam MIDI kontroler , Windows7 Professional 64bite . Nie wiem co jest z tym programem grane. Mimo , że robiłem tak jak w tutorialu na YT.

reklama