Mumble Mumble 1.3.4

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mumble to program do komunikacji głosowej, stworzony z myślą o graczach i ułatwieniu wzajemnej komunikacji podczas rozgrywki. Dzięki niemu, grupa znajomych może bez przeszkód przekazywać sobie informacje na temat poczynań przeciwnika, zyskując tym samym dużą przewagę w sieciowych starciach.

Program działa na zasadzie serwer-klient, tak więc do korzystania z niego potrzebne jest połączenie z odpowiednim serwerem. Jeszcze przed pierwszym skorzystaniem z programu, Mumble uruchomi kreatora, który pomoże wybrać między innymi ustawienia urządzenia wejściowego (mikrofon) oraz wyjściowego (głośniki lub słuchawki). Użytkownik może zażyczyć sobie, aby poziom głośności innych aplikacji był nieco obniżany podczas rozmowy przez komunikator. Konfiguracja obejmuje także sposób aktywacji (głosem lub przyciskiem), sposób wyświetlania powiadomień, ustawienia jakości dźwięki - kreator zawiera w sobie również testy pozwalające na upewnienie się, że wszystko zostało dobrze ustawione.

Mumble zawiera w sobie listę otwartych, publicznych serwerów, do których można w każdej chwili dołączyć. Program wyróżnia się lekkością, szybkością działania i brakiem przesadnego apetytu na zasoby systemowe, oferując jednocześnie wysoką jakość dźwięku. Nie wpływa również negatywnie na łącze internetowe, nie powodując tym samym irytujących lagów. Standardem jest opcja wyciszania użytkowników lub nagrywania prowadzonych rozmów. Ciekawą opcją jest programowy overlay (nakładka) wyświetlająca aktualnie słyszaną osobę podczas rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!