Mundial się rozpoczyna - Scoreboard pomoże!

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś rozpoczyna się prawdziwe święto dla miłośników futbolu (co widać choćby po zmienionej "skórce" naszego serwisu :-). Niestety czas Mundialu nie jest jeszcze świętem państwowym, pracować trzeba. Nie każdy więc będzie mógł zasiąść przed telewizorem na czas wszystkich sześćdziesięciu meczów. Prawdziwy kibic w każdych warunkach musi być jednak na bieżąco, z pomocą przychodzi nam bezpłatna aplikacja przygotowana przez Microsoft. O Scoreboard pisaliśmy już dwa tygodnie temu, jednak przypominamy dziś, w dniu inaugaracji Mistrzostw Świata.

Football Scoreboard to bezpłatny programik firmy Microsoft, który pozwoli śledzić wyniki naszych piłkarzy (albo innej drużyny) podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Program udostępnia na bieżąco wyniki aktualnego meczu (dostępny jest także skład drużyny), a ponadto plan przyszłych rozgrywek i wszystkie tabele wraz z dotychczasową punktacją poszczególnych drużyn. Wszystkie dane pobierane są przez Internet. Dodatkowo można z poziomu programu zasubskrybować kanał RSS, który będzie nadawał wiadomości związane z Mistrzostwami Świata. Program jest całkowicie spolonizowany i dostosowany do polskiej strefy czasowej. Całość uprzyjemnia atrakcyjny graficznie interfejs, który może być częściowo półprzeźroczysty.

Football Scoreboard można pobrać w dziale PROGRAMY -> Akcesoria -> Inne akcesoria

Microsoft udostępnia także inne dodatki związane ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej. Między innymi serwis Microsoft Office Online proponuje: specjalny skorowidz do śledzenia wyników spotkań, szablony prezentacji PowerPoint - MŚ 2006, czy galerię clipartów związanych z piłką nożną.

© dobreprogramy
s