MurGeeMon MurGeeMon 2.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MurGeeMon to godne polecenia narzędzie kierowane do posiadaczy komputerów, które wyświetlają obraz na więcej niż jednym ekranie. Pozwala ono wygodnie kontrolować więcej niż jeden ekran, np. w środowiskach komputer przenośny + monitor lub komputer stacjonarny + zestaw dwóch monitorów, ale nie tylko.

Program w znacznym stopniu uproszcza obsługę wielu monitorów w systemie Windows wprowadzając różnego typu skróty i kombinacje klawiszowe odpowiedzialne za wiele operacji. W odróżnieniu od mechanizmu systemowego umożliwia wygodne zarządzanie rozdzielczością każdego z urządzeń, definiowanie różnych tapet i wygaszaczy ekranu dla każdego z ekranów osobno, szybkie włączanie/wyłącznie monitorów itd.

MurGeeMon jest narzędziem bardzo prostym w obsłudze i z pewnością nawet brak polskiej wersji językowej nie powinien przysporzyć problemów mniej doświadczonym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!