Museeks Museeks 0.9.4

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Museeks to darmowy i wieloplatformowy odtwarzacz plików multimedialnych.

Narzędzie charakteryzuje się minimalistycznym interfejsem oraz prostotą użytkowania. Do zadań Musseks należy przede wszystkim odtwarzanie i zatrzymywanie wybranych utworów muzycznych. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce szybko zlokalizujemy wybrane piosenki, odtworzymy je lub dodamy do wybranej playlisty.

Oprócz nazwy każdego utworu, Museeks wyświetla także szczegółowe informacje na jego temat w formie czytelnej tabeli. Zawiera ona nazwę wykonawcy bądź zespołu, album z którego pochodzi utwór oraz gatunek, o ile takie dane znajdują się rzecz jasna w pliku posiadanym przez użytkownika.

Museeks oferuje możliwość utworzenia własnej biblioteki piosenek (aplikacja obsługuje technikę "przeciągnij i upuść"), a następnie pozwala dodać je na wybraną listę odtwarzania, którą możemy dowolnie nazwać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!