r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Musement 4.5

Strona główna iOS Podróże i transport Informatory turystyczne

Musement to aplikacja służąca jako przewodnik turystyczny opisujący blisko 350 miast na całym świecie. m.in. Londyn, Barcelonę, Mediolan, Wenecję, Florencję, San Francisco i wiele innych. Informacje wykorzystane w aplikacji dostarczone są zarówno przez twórców programu, jak też przez członków społeczności Musement.

Aplikacja Musement prezentuje się świetnie pod względem graficznym. Opatrzona jest dużą liczbą efektownych zdjęć w wysokiej jakości, do opisu miejsc użyto zaś ładnej, stylowej i wyglądającej klasycznie czcionki. To sprawia, że korzystanie z programu sprawia dużą przyjemność.

r   e   k   l   a   m   a

W aplikacji znajdziemy przewodniki turystyczne dla ok. 350 miast z całego świata. Zawierają one informacje o atrakcjach wartych zwiedzenia, np. muzeach, parkach i innych, a także o restauracjach. W tym miejscu warto dodać, że główny nacisk twórcy programu położyli na bazę informacji o muzeach.

W programie znajdziemy mapy, które wskażą drogę do interesujących nas miejsc, gdy wybierzemy się na wycieczkę. Jeśli chodzi zaś o restauracje, znajdziemy w ich opisach także informacje m.in. o polecanych pozycjach z menu oraz cenach, program oferuje też możliwość wysłania wiadomości. Opisy miejsc są opatrzone również opiniami internautów, pobranymi z serwisu Foursquare. Dzięki temu możemy sprawdzić, jak dane miejsca w Musement oceniają ludzie, którzy mieli szansę już je zobaczyć.

Z aplikacji można korzystać bez założonego konta, ale warto się zdecydować na ten krok. Do tego celu użyć można konta na Facebooku, a mając założone konto, możemy np. zapisywać wybrane miejsca jako ulubione.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.