r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Music Alarm Clock Sleep Timer 1.1.1

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji

Music Alarm Clock Sleep Timer to aplikacja budzika, za pomocą której można stworzyć własną playlistę muzyczną i wykorzystać ją jako dźwiękowe tło towarzyszące przebudzeniu. Program umożliwia odtwarzanie muzyki nie tylko na smartfonie, ale też na głośnikach połączonych przez Bluetooth, Wifi lub DLNA.

Galeria programu

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i pozwala na szybkie skonfigurowanie alarmów. Za jej pomocą można stworzyć nieograniczoną liczbę powiadomień, które obudzą nas o wskazanej porze. Możliwe jest tworzenie zarówno alarmów jednorazowych, jak też cyklicznych. Ponadto, dostępna jest opcja "Sleep Timer", która o wskazanej godzinie wyciszy muzykę, którą odtwarzamy za pomocą aplikacji.

W programie stworzymy własną playlistę z muzyką. Co ważne, bazuje ona tylko na plikach przechowywanych w pamięci urządzenia i nie ma możliwości podpięcia np. konta ze Spotify lub Google Play Music. Aplikacja może odtwarzać muzykę ze smartfonu lub przeskanować pomieszczenie pod kątem dostępności głośników: Bluetooth, pracujących w DLNA lub podpiętych pod Wifi. Za pomocą jednego dotknięcia ekranu możemy zdecydować, na którym urządzeniu będzie emitowana muzyka. O wskazanej porze zabrzmi ona na wybranym zestawie głośników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.