r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Music Alarm Clock Sleep Timer 1.1.1

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji

Music Alarm Clock Sleep Timer to aplikacja budzika, za pomocą której można stworzyć własną playlistę muzyczną i wykorzystać ją jako dźwiękowe tło towarzyszące przebudzeniu. Program umożliwia odtwarzanie muzyki nie tylko na smartfonie, ale też na głośnikach połączonych przez Bluetooth, Wifi lub DLNA.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i pozwala na szybkie skonfigurowanie alarmów. Za jej pomocą można stworzyć nieograniczoną liczbę powiadomień, które obudzą nas o wskazanej porze. Możliwe jest tworzenie zarówno alarmów jednorazowych, jak też cyklicznych. Ponadto, dostępna jest opcja "Sleep Timer", która o wskazanej godzinie wyciszy muzykę, którą odtwarzamy za pomocą aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a

W programie stworzymy własną playlistę z muzyką. Co ważne, bazuje ona tylko na plikach przechowywanych w pamięci urządzenia i nie ma możliwości podpięcia np. konta ze Spotify lub Google Play Music. Aplikacja może odtwarzać muzykę ze smartfonu lub przeskanować pomieszczenie pod kątem dostępności głośników: Bluetooth, pracujących w DLNA lub podpiętych pod Wifi. Za pomocą jednego dotknięcia ekranu możemy zdecydować, na którym urządzeniu będzie emitowana muzyka. O wskazanej porze zabrzmi ona na wybranym zestawie głośników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.