Music Alarm Clock Sleep Timer Music Alarm Clock Sleep Timer 1.1.1

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Music Alarm Clock Sleep Timer to aplikacja budzika, za pomocą której można stworzyć własną playlistę muzyczną i wykorzystać ją jako dźwiękowe tło towarzyszące przebudzeniu. Program umożliwia odtwarzanie muzyki nie tylko na smartfonie, ale też na głośnikach połączonych przez Bluetooth, Wifi lub DLNA.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i pozwala na szybkie skonfigurowanie alarmów. Za jej pomocą można stworzyć nieograniczoną liczbę powiadomień, które obudzą nas o wskazanej porze. Możliwe jest tworzenie zarówno alarmów jednorazowych, jak też cyklicznych. Ponadto, dostępna jest opcja "Sleep Timer", która o wskazanej godzinie wyciszy muzykę, którą odtwarzamy za pomocą aplikacji.

W programie stworzymy własną playlistę z muzyką. Co ważne, bazuje ona tylko na plikach przechowywanych w pamięci urządzenia i nie ma możliwości podpięcia np. konta ze Spotify lub Google Play Music. Aplikacja może odtwarzać muzykę ze smartfonu lub przeskanować pomieszczenie pod kątem dostępności głośników: Bluetooth, pracujących w DLNA lub podpiętych pod Wifi. Za pomocą jednego dotknięcia ekranu możemy zdecydować, na którym urządzeniu będzie emitowana muzyka. O wskazanej porze zabrzmi ona na wybranym zestawie głośników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!