Music Collection Music Collection 3.1.8.1

Strona główna Windows Dom Programy dla kolekcjonerów
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Music Collection to rozbudowany program do zarządzania zbiorami muzycznymi, którą szczególnie docenią kolekcjonerzy winyli, płyt CD, DVD i kaset. Program może też zebrać informacje o plikach muzycznych na dysku komputera.

Program pozwala na zarządzanie wszystkimi zbiorami muzycznymi. Posiadane wydania można dodawać ręcznie wypełniając wszystkie pola formularza lub wyszukiwać je na Discogs, Amazonie i MusicBrainz. Każdy album może mieć wypełnioną listę utworów, okładkę, informacje na temat stanu płyty i okładki osobno, dane o dacie zakupu i tym podobne.

Opcji związanych z sortowaniem i przeszukiwaniem biblioteki muzycznej również jest tu sporo. Ciekawostką jest możliwość zarządzania listą pożyczonych płyt, gdzie można zapisać, komu i na jak długo użyczamy wydanie.

Dodatkowo Music Collection pozwala na eksport swoich bibliotek muzycznych w formacie MS Access, import z plików tekstowych i CSV oraz edytowanie wcześniej utworzonych baz danych. Do tego dochodzi możliwość tworzenia kopii zapasowych i raportów statystycznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!