Music Collector Music Collector 20.6.2

Strona główna Windows Dom Programy dla kolekcjonerów
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Music Collector to rozbudowany program dla kolekcjonerów płyt CD, winylowych, DVD, kaset i muzyki w postaci cyfrowej. Program może automatycznie pobierać informacje o płytach w napędzie optycznym komputera, plikach na dysku, a także pozwala ręcznie wyszukiwać i dodawać wydania.

Mucis Collector wykorzystuje bazę Discogs i własne zasoby do poszukiwania informacji o albumach. Odnalezione można uzupełnić ręcznie o brakujące informacje, można też pracować offline i dodawać ręcznie wszystkie dane. Wpisy można uzupełniać pobrane o informacje o stanie nośnika, cenie, sklepie, dacie zakupu, lokalizacji i tak dalej. Można też dodać własne zdjęcia okładek i płyt.

Warto odnotować, że dla muzyki klasycznej i orkiestrowej znalazł się tu osobny formularz, pozwalający uzupełnić informacje o kompozytorze, dyrygencie, orkiestrze, solistach i tym podobne.

Bibliotekę można przeszukiwać i przeglądać na wiele sposobów, jako lista, półka, w stylu cover-flow, z podziałem na albumy lub jako lista utworów. W widoku dodatkowym można obejrzeć szczegóły albumów bądź statystyki całej kolekcji.

Program w wersji demonstracyjnej pozwala zapisać kolekcję liczącą maksymalnie 100 albumów w jednym pliku. Bazę można synchronizować z chmurą (a także z aplikacjami mobilnymi) lub zachować tylko na lokalnym dysku. Jeśli biblioteka zostanie zsynchronizowana z chmurą, można udostępnić ją na stronie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!