reklama

Music Editor Free 10.8.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Music Editor Free to niewielkie, ale darmowe i bardzo poręczne narzędzie przeznaczone do edycji plików audio. Z jego pomocą poddamy sprawnej obróbce ulubione utwory, przygotujemy z nich podkład dźwiękowy do prezentacji czy też dzwonek do telefonu. Program oferuje również możliwość pobierania klipów z serwisu YouTube i konwersji ścieżki dźwiękowej np. do formatu WAV, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, FLAC lub MP2.

Music Editor Free potrafi obsługiwać ścieżkę audio z wielu różnych źródeł, tj. dźwięk przechwytywany przy użyciu mikrofonu, muzykę z nośników Audio-CD, podkład audio zaimportowany z plików wideo lub klipów pobranych z serwisu YouTube oraz oczywiście standardowe pliki audio. Do dyspozycji użytkownika oddano bogaty pakiet funkcji, pozwalających łatwo usuwać i wycinać zbędne fragmenty utworu, wklejać do niego odrębne części itp. Nie zabrakło również opcji efektów, z pomocą których usuniemy z projektu różnego typu szumy czy piski, znormalizujemy dźwięk, zastosujemy opcje Fade-In oraz Fade-Out czy też zmienimy tempo całego utworu.

Obsługa programu w większości przypadków jest bardzo prosta i intuicyjna. Ogranicza się ona do wskazania fragmentu utworu i wykonania wybranej operacji. Gotowe projekty wygodnie wyeksportujemy na dysk komputera lub bezpośrednio z poziomu narzędzia wypalimy na nośnik w postaci kompilacji Audio-CD.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania narzędzia i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 15.02.2017 20:04

@anonim (niezalogowany): Instalka przez sieć !!! NIE POLECAM !!!

  #4 15.02.2017 20:00

@anonim (niezalogowany):Taka mała " sieciowa łapanka " . Nie używaj w sieci ; Programik Działa w. XP Sp3, Win 7 i 8.1 . Win 10 nie wiem

  #3 30.12.2016 16:06

podczas instalacji zadaje podejrzane pytania

  #2 30.11.2014 17:09

@Anonim (niezalogowany): szkoda było tekstu…

  #1 14.07.2014 00:55

dlaczego nie ma informacji że można tylko bezpłatnie zapisać tylko 5 sekund potem trzeba wykupić licencję

reklama